System informatyczny budowa

Wiele naszych firm specjalizuje się w sprzedaży i dodawaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W zależności od sposobu prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla młodego lokalu, jak zarówno dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą różnić się między sobą w relacje czy posiadamy do pracowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i że z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii cieszą się coraz popularniejszą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z faktem gastronomicznym jaki nie ma żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest system POS. W dorosłych miastach Polskich istnieje sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek lokalnych kiedy i takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy są wiele punktów gastronomicznych na obszarze całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Stanowi on naprawdę zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i sztuka na jednolitych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie od tego, czy stanowi ostatnie jedyna restauracja, albo te sieć restauracji.

Na obecnym stanie celowo nie podamy nazwy, na którym z programów oprzemy propozycję skierowaną do pojedynczego kliencie. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest wsparte na połączonym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i całe zarządzanie gospodarką magazynową. W współzależności z pracy program może współpracować z terminalem dotykowym, a również z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowie małej czy na samym stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.